Jmenuji se Veronika Frydrychová a jsem…

Autorka projektu Strava Pro Lepší Život a průvodkyně na Vaší cestě k nalezení ideální váhy pomocí stravy a nastavení hlavy.

Ukazuji ženám jak najít lásku k sobě a ke svému tělu ♥️  Jak se stravovat s lehkostí a radostí, bez zakazování a výčitek, vážení potravin a počítání kalorií. Protože ta nejtěžší část není dostat do formy  tělo, ale dostat do formy svou mysl.

Se mnou je i Dortík kámoš. Dortík = jakákoli sladkost, vaše závislost, bez které si nedokážete představit život.

Svými 5 principy vedu, podporuji, motivuji a inspiruji. 

Jsem šťastná žena, manželka úžasného muže, matka tří stejně úžasných dětí 🙂 a Vaše průvodkyně na cestě k umění zažívat pocity štěstí.

 Život je Cesta. Cesta je Cíl. Každý máme svou cestu a pokud ji někdo nebude chápat, je to v pořádku, není to jeho cesta, je Vaše.

Tajemství Štěstí je dělat to, co Miluješ.
Tajemství Úspěchu je Milovat to, co děláš.

Koníčky a záliby

Nejsem žádný vrcholový sportovec, vášnivý turista ani knihomol.
Věnuji se činnostem takovým, které mě v tu danou chvíli baví a dávají smysl.
Patří sem rozhodně pravidelné rodinné procházky a víkendové výlety, společně i s naší aktivní fenkou Amy (jack russel).
Stejně tak miluji si jít na procházku sama, meditovat, jít si zaběhat do přírody, na koloběžku nebo si zaposilovat. V zimě si užívám lyžování na sjezdovkách.
A když už si kupuji knihu, je zaměřena na téma vnitřního nastavení, síle myšlenky, zdravý životní styl nebo vaření a pečení 🙂

Můj velký relax je pečení dortíků.

PŘÍBĚH K DORTÍKŮM

Pečení dortíků je pro mě především Radost, Relax a Meditace, kdy nemyslím na nic jiného.  Na druhou stranu jsem se z počátku prala s myšlenkou… Výživová poradkyně a dortíky? Které jsou s cukrem a pšeničnou moukou? Co si řeknou lidi? Ale pak jsem si uvědomila… vždyť je to můj život, mě to dělá šťastnou a naplňuje pocitem, který neumím ani popsat nikdo jiný nežije s mým já, pouze Já a dělám to s tím nejlepším možným úmyslem.

Navíc z mé praxe s klienty vím, že ať už se dodržuje jakýkoli výživový směr, každý si jednou za čas dáme něco dobrého, či sladkého na zub Což i všem doporučuji. Kde je psáno, že tohle je správně nebo špatně? Proto jsem se rozhodla poslouchat své ♥️ bez ohledu na to co si myslí nebo říkají ostatní…. a uvědomila si, že třeba zrovna já jsem na tomto světě proto, abych dělala lidem Radost tím, že jim budu pomáhat na jejich cestě k nalezení Ideální váhy Pomocí Stravy a Nastavení Hlavy a zároveň uspokojím jejich mlsný jazýček a potěším oko
Je pro mě Radost dělat lidem Radost.

 

Toužíte se cítit a vypadat skvěle?

Nevíte jak na to a nechcete být na to sami?

Hledáte inspiraci, motivaci, podporu? Potřebujete nad sebou bič?
Zdravě se stravujete, máte pravidelný pohyb a tuku se ne a ne zbavit? Dost pravděpodobně je to proto, že se vás drží Emoční tuk – nezpracované emoce, které nám dost často brání při shazování přebytečných kil. V tomto programu se mimo jiné budeme učit jak s emočním tukem pracovat, abychom se ho co nejdříve zbavili.

7 dní pro lepší život

Online Program 7 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!

21 dní pro lepší život

Online Program 21 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!